Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Zabezpiecz swój ogródek działkowy przed włamaniem

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Kończy się sezon odwiedzin na terenie ogródkowych działkowych, ale pamiętajmy o ich doglądaniu. Łomżyńska policja przypomina, że złodzieje i wandale nie śpią.

Co dokładnie radzą mundurowi? O tym podkomisarz Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży:

– Przypominamy, aby sprawdzić zabezpieczenie altanek, stan zamków, ewentualnie zamontować dodatkowe zabezpieczenia techniczne. Pamiętajmy, aby zabrać z domków wartościowe przedmioty, które nie będą używane w czasie zimy. Oznakujmy przechowywane w altankach wartościowe narzędzia. Przypominamy, że takie znakowanie prowadzone jest bezpłatnie w najbliższej jednostce policji na podstawie dowodu zakupu rzeczy i dokumentu tożsamości. Odłączmy dopływ energii elektrycznej do altanki.

Mundurowi podkreślają, żeby niezwłocznie informować o wszelkich dostrzeżonych zagrożeniach na terenie ogródków działkowych.

jt

Autor M. Sz.

2021-10-21

Więcej informacji z tej kategorii

Radio Nadzieja Odtwarzanie zatrzymane