Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomza: Miejski Dzień Dziecka w Parku Jana Pawła II. „Szereg atrakcji”

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Dmuchańce, strefa sportu, kino 9D i ścianka wspinaczkowa – między innymi tak będzie wyglądać Miejski Dzień Dziecka w Łomży. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 1 czerwca w parku Jana Pawła II.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zapowiada, że tego dnia park Jana Pawła II zamieni się w wielką strefę rodzinnej zabawy.

Przygotowaliśmy szereg aktywności dla naszych najmłodszych: dmuchańce, kino 9D, warsztaty kreatywne, będzie strefa sportowa, edukacyjna i mnóstwo aktywności dla dzieci w każdym wieku. Na uczestników czekać będą między innymi ścianka wspinaczkowa, żyroskop, dmuchańce, bramka celnościowa, Strefa Sportu MOSiR Łomża, wata cukrowa i popcorn oczywiście za darmo, strefa odkrywania wyobraźni aktywności SOWA – mówi prezydent miasta.

Nie zabraknie również ekologicznych atrakcji przygotowanych w ramach strefy ZGO „Operacja Recykling”. Dzieci będą mogły wziąć udział w eko runie, zagrać w wielkoformatową grę planszową XXL, skorzystać z edukacyjnej chusty recyclingowej oraz stworzyć własne eko-malowanki.

Miejski Dzień Dziecka w Łomży rozpocznie się o godzinie 15 i potrwa do 19. Tego dnia bezpłatny będzie również Letni Park Rozrywki MOSiR Łomża.

Autor B. Ś.

2026-05-28

Więcej informacji z tej kategorii

Radio Nadzieja Odtwarzanie zatrzymane