Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Buty ocun – idealne na górską wspinaczkę

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Czeska marka Ocun od wielu lat tworzy innowacyjne rozwiązania, przeznaczone dla wszystkich, dla których wspinaczka outdoorowa stanowi pasją. Dzięki produktom Ocun wielu wspinaczy może czerpać jeszcze większą radość i satysfakcję z pokonywania własnych ograniczeń. Dowiedz się, dlaczego buty Ocun cieszą się tak dużym zainteresowaniem oraz zaufaniem doświadczonych wspinaczy.

Buty Ocun – niezawodne dzięki wysokiej klasie wykonania

Do wspinaczki, zarówno tej indoorowej, realizowanej regularnie na sztucznie utworzonych skałkach jak i do wspinaczki e warunkach zewnętrznych dedykowane jest specjalistyczne obuwie. W ofercie Ocun znajduje się wiele par obuwia do wspinaczki, a każda z nich wykonana została z ekologicznej skóry z mikrofibry. Miękka, podatna na dopasowywanie się oraz ruch stopy cholewka, wykonana z wegańskich materiałówzapewnia komfort i bezpieczeństwo. Ocun cechuje wyjątkowe dopasowanie do kształtu stopy oraz ergonomia wykonania. Produkt posiada autorską, cienką podeszwę z gumy (tylko 4 mm). Buty Ocun posiadają asymetryczny kształt oraz zwiększoną stabilizację skrętu kostki, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo podczas użytkowania.

Wygodne, niezawodne buty Ocun do wspinaczki

Niezawodność butów wspinaczkowych Ocun wiąże się z zastosowaniem najwyższej jakości materiałów oraz zapewnieniem przez to maksimum komfortu i bezpieczeństwa podczas wspinaczki. W tych butach każdy detal został starannie dopracowany, dzięki czemu wspinaczka staje się znacznie bezpieczniejsza. Buty nie posiadają szwów w części pięty, minimalizując powstawanie otarć. Ocun posiadają wzmocnienia w częściach bocznych cholewki oraz na wierzchniej stronie palców. Dzięki opatentowanym rozwiązaniom wciąż utrzymują się wśród najlepszych akcesoriów wspinaczkowych. Dzięki ich zastosowaniu znacznie poprawia się przyczepność, nawet na najwęższych elementach. Oprócz funkcjonalności buty Ocun cechuje unikalna stylistyka, wspierająca wygląd indywidualistów. Ich jakość oraz doskonała prezencja powinny być łączone z pozostałymi akcesoriami o podobnym poziomie wykonania i nowoczesnych sposobach na komfort i bezpieczeństwo wspinaczki. Zwróć uwagę na markę  icebreaker, w której zastosowanie znajduje wełna merynosów.

Dlaczego warto wybrać buty Ocun do wspinaczki?

Wspinaczka jest sportem wysokiego ryzyka, nawet przy odpowiednio stosowanych zabezpieczeniach. Dzięki tak przemyślanym rozwiązaniom jak buty wspinaczkowe Ocun użytkownik może w pełni skupić się na wspinaczce, zapominając o dyskomforcie lub ryzyku. Wybierając produkty Opus masz gwarancję, że jakikolwiek ich element nie powstał ze składników odzwierzęcych. Jakość wykonania zapewnia długotrwałe, niezawodne użytkowanie, dlatego jednorazowa inwestycja w wysokiej klasy obuwie do wspinaczki Ocun pozwala czerpać korzyść przez wiele lat. Stylowe obuwie do wspinaczki gwarantuje doskonały wygląd oraz najwyższą przyczepność, dzięki czemu możesz skupić się na osiąganiu wyników. Buty wyróżniają się jakością oraz starannym dopracowaniem każdego detalu, który ma znaczenie dla zaawansowanych miłośników wspinaczki. Dedykowane są przede wszystkim do zastosowania w terenie, jednak możliwe do użycia również na ściankach wspinaczkowych wewnątrz pomieszczeń. Wybierz je, jeśli zależy Ci na bezpiecznej wspinaczce i jak najlepszych osiągach.

 

Materiał sponsorowany

 

Autor ES

2023-01-28

Więcej informacji z tej kategorii