Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Gmina Kadzidło: Tragiczny wypadek w miejscowości Jazgarka. Prokuratura wydała komunikat

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Trzy młode osoby zginęły, a czwarta trafiła do szpitala po tym, jak samochód wypadł z drogi i uderzył drzewo. Do zdarzenia doszło w miejscowości Jazgarka (gmina Kadzidło) w minioną niedzielę (26.04.). Swój komunikat w tej sprawie wydała Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce, która prowadzi postępowanie. 

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło pomiędzy godziną 19.00 a 20.00 w dniu 26 kwietnia 2020r. w miejscowości Jazgarka gm. Kadzidło. Ze wstępnych ustaleń poczynionych na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Audi jechał drogą relacji Kadzidło – Wykrot.

W samochodzie był kierowca [22l.] oraz troje pasażerów w wieku po 21, 21 lat i 22 lata. Mariusz B. kierując pojazdem nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, w wyniku czego po wyjeździe w łuku w prawo zjechał na lewe pobocze, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył lewą stroną samochodu w drzewo. Uderzenie było tak silne, że pojazd odbił się od drzewa i przewrócił na dach. W wyniku wypadku na miejscu zdarzenia zmarli kierowca oraz dwoje pasażerów. Jeden z pasażerów z obrażeniami ciała został przewieziony do Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce. Jego stan zdrowia lekarze oceniają jako stabilny.

W toku podjętych czynności na miejscu zdarzenia przeprowadzono oględziny miejsca wypadku i oględziny pojazdu Audi, wykonano oględziny zewnętrzne ofiar. Sekcje zwłok zostały zaplanowane na dzień 27 i 28 kwietnia 2020 r.

oprac. pg

[related limit=”5″]

Hits: 1

Autor P. G.

2020-04-28

Więcej informacji z tej kategorii