Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Gmina Kolno: Nadchodzące wybory samorządowe

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

“Nie znam jeszcze swoich kontrkandydatów, ale jestem spokojny, bo to dla mnie dodatkowa motywacja”- tak o nadchodzących wyborach samorządowych mówił na antenie Radia Nadzieja dzisiejszy gość dnia, wójt gminy Kolno- Józef Wiśniewski.

Samorządowiec podkreślił, że dzisiaj oczekiwania mieszkańców są znacznie większe, że kilka lat temu:

-Dotychczasowe doświadczenia, wiedza, umiejętności pozwalają mi zdefiniować oczekiwania naszych mieszkańców, znam ich potrzeby. Będę chciał wykorzystać cały swój potencjał oraz moich współpracowników. Myślę, że mieszkańcy już w tym momencie mają opinię na mój temat i będą osoby, które będą aspirować na stanowisko wójta, nie jest to dla mnie problem, a wręcz większa motywacja do tego, żeby zaprezentować swoją osobę tak, żeby mieszkańcy mogli mi zaufać i nie mieli żadnych wątpliwości. 

      2024-01-23 Józef Wiśniewski

Wójt wyraził nadzieje, że dzięki głosom mieszkańców będzie mógł dokończyć rozpoczęte na terenie gminy inwestycje:

-Rok 2024 charakteryzuje się tym, że realizujemy przedsięwzięcia, które zostały zainicjowane wcześniej takie jak termomodernizacja budynków szkół, wymiana opraw oświetleniowych na terenie gminy Kolno, budowy dróg, czy budowa centrum opiekuńczo- mieszkalnego w Glinkach. Pozyskaliśmy również ponad 3 miliony złotych na modernizację stacji uzdatniania wody w Janowie. 

      2024-01-23 Józef Wiśniewski o gminnych inwestycjach

Przypomnijmy, że wybory samorządowe odbędą się 7 i 21 kwietnia.

 

Autor W M

2024-01-23

Więcej informacji z tej kategorii