Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Gmina Łomża: Rodzice wyremontowali szkołę w Puchałach [FOTO]

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna
Rodzice uczniów ze Szkoły Podstawowej w Puchałach z własnej inicjatywy w tegoroczne ferii wyremontowali pomieszczenia znajdujące się w budynku. Potrzeba remontu podyktowana była koniecznością przeniesienia punktu przedszkolnego na parter i przygotowania dwóch klas na piętrze.

Środki finansowe na wykonanie niezbędnych prac remontowo-budowlanych pozyskane zostały dzięki współpracy dyrekcji z rodzicami i okolicznymi instytucjami. Rodzice wykazali się bardzo dużym zaangażowanie. Jedni pracowali całymi dniami, inni przychodzili wtedy, kiedy tylko mogli.

Wraz z nimi „ramię w ramię” od rana do wieczora pracowali nauczyciele i dyrekcja, aby zdążyć przed końcem ferii. Dzięki mobilizacji oraz zaangażowaniu wielu osób wnętrza szkoły stały się czyste i nowoczesne. Z pewnością uczniom będzie przyjemniej spędzać czas na nauce w odświeżonych klasach.

 – Składam serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które poświęcając swój czas zechciały pomóc szkole i przyczynić się do polepszenia warunków w niej panujących – mówi Ewa Magdalena Dubowik, dyrektor Szkoły Podstawowej w Puchałach. – Dar, jaki okazali dzieciom i społeczności lokalnej, nie sposób jest wyrazić słowami. Cieszę się, że mam możliwość zaznania ludzkiej serdeczności i bezinteresowności. Po raz kolejny daliście Państwo świadectwo bycia Wielkim Człowiekiem.

[nggallery id=3895]

UG Łomża

[related limit=”5″]

Autor M. Sz.

2020-03-03

Więcej informacji z tej kategorii