Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Gmina Mały Płock: Śmiertelny wypadek na DK63

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Tragiczna noc na drodze krajowej nr 63 w rejonie miejscowości Mały Płock. Zginęła jedna osoba.

Około godziny 1:30 kolneńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że miało tam miejsce zdarzenie drogowe. Według wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobówki jadąc w kierunku Łomży z nieustalonych przyczyn zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Niestety, kierowca zmarł. Droga była zablokowana przez kilka godzin.

Miniony weekend nie należał do najspokojniejszych. Jeszcze w piątek po godz. 17 doszło do śmiertelnego zdarzenia na drodze między Ciechanowcem a Perlejewem (powiat wysokomazowiecki). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 19 letni kierowca BMW z nieustalonych przyczyn dachował, a następnie uderzył w drzewo. Niestety kierowca zginął.

Natomiast w sobotę około godz. 17.15 dyżurny łomżyńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o potrąceniu dziecka w Piątnicy na ul. Stawiskowskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 10-letni chłopiec nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej przechodząc przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle, w wyniku czego 53-letni kierowca forda potrącił chłopca. 10-latek trafił do szpitala.

jt/pg

Hits: 230

Autor P. G.

2021-11-29

Więcej informacji z tej kategorii

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Grupa MLEKOVITA, lider branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, co roku rozwija swoją ofertę asortymentową w...