Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Gmina Piątnica: Uciekał przed UFO, wpadł w ręce policji

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Łomżyńscy policjanci w pokoju 25-latka znaleźli blisko 100 gramów amfetaminy. Wpadł, bo jego rodzina zgłosiła, że mężczyzna podejrzanie się zachowuje, ucieka przed goniącym go ufo. 

W czwartkową noc łomżyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o uciekającym przed ufo mężczyźnie. Do zdarzenia miało dojść w jednej z miejscowości, w gminie Piątnica.

– Mundurowi z patrolówki na miejscu zastali 25-latka, który był bardzo pobudzony, agresywny, krzyczał, że goni go ufo. W związku z zachowaniem mężczyzny policjanci wezwali pogotowie, które zabrało 25-latka do szpitala. Kiedy mundurowi weszli do jego pokoju zauważyli na stole torebki foliowe z zawartością białego proszku – informuje podkom. Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina. Łączna wartość zabezpieczonych narkotyków to blisko 100 gramów.

25-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Dziś decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za to przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

KMP w Łomży/red. pg

Hits: 16

Autor P. G.

2021-11-16

Więcej informacji z tej kategorii