Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Gmina Sokoły: Zaprzysiężenie nowego wójta Radosława Choińskiego

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna
2024-05-07 Zaprzysiężenie nowego wójta gminy Sokoły (01)

W Sokołach to pierwsza taka sesja rady gminy od 33 lat. Dziś (07.05.2024) odbyło się zaprzysiężenie nowego wójta. Przypomnijmy, że Radosław Choiński w I turze Wyborów Samorządowych pokonał, po ponad 30 latach, urzędującego dotychczas gospodarza – Józefa Zajkowskiego.

Podczas pierwszej sesji nowo wybranej Rady Gminy nie brakowało podziękowań, ale także wzruszeń:

-Pragnę podziękować wszystkim mieszkańcom gminy Sokoły za udział w wyborach samorządowych. Dziękuję za zaufanie i każdy oddany głos na moją osobę. Szczególne wyrazy szacunku i podziękowania kieruję w stronę P. dr Józefa Zajkowskiego – mojego poprzednika. Dziękuję bardzo mojej rodzinie, rodzicom i rodzeństwu za trud włożony w moje wychowanie, wsparcie, jakim mnie darzycie oraz za to, że mogę na was zawsze liczyć.

      2024-05-07 Radosław Choiński o wygranych wyborach

Radosław Choiński podkreślał, że jest otwarty na współpracę i dialog:

-Jestem świadomy odpowiedzialności podjętej zaszczytnej funkcji wójta gminy Sokoły. Obiecuję jak najlepiej wykonywać powierzone mi obowiązki. Jestem otwarty na współpracę z nowo wybraną Radą Gminy Sokoły i pracownikami Urzędu Gminy Sokoły. Liczę, że zbudujemy mocny i silny zespół.

      2024-05-07 Radosław Choiński o odpowiedzialności za stanowisko

Nowym Przewodniczącym Rady Gminy Sokoły został Tomasz Gosk. Przed rozpoczęciem sesji została odprawiona Msza św. w intencji samorządu gminy Sokoły, w której uczestniczył m.in nowy wójt – Radosław Choiński.

Autor M. Sz.

2024-05-07

Więcej informacji z tej kategorii