Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Kolno: Koncert walentynkowy w KOKiS

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

W Kolneńskim Ośrodku Kultury i Sportu walentynki trwają dłużej. Z okazji Święta Zakochanych w niedzielę (18.02) odbędzie się romantyczny koncert.

Gwarantujemy, że będzie to niezapomniany wieczór, usłyszymy utwory znanych polskich artystów, nie zabraknie tanga i walca – zaprasza Anna Podeszwik z KOKiS.

-Wraz z artystami, czyli młodzieżą ze studia wokalnego KOKiS oraz 07 Zgłoś się podejmiemy próbę interpretacji utworów Agnieszki Osieckiej, czy Wojciecha Młynarskiego. Wszystkie utwory będą w charakterze tanga lub walca. Skupimy się na przekazaniu emocji, czy intencji przez tekst i gest, niż przez rozbudowane układy choreograficzne. Będziecie mogli Państwo usłyszeć utwory, które dawniej wykonywały Ewa Demarczyk, Barbara Krafftówna, czy Halina Kunicka, Anna German, Anna Jantar. 

      2024-02-16 Anna Podeszwik

Spędźmy ten czas w miłej atmosferze, niech będzie on pełen radości i miłości:

-Będzie to koncert o miłości, dla zakochanych, którzy od lat kochają, marzą o głębokim i prawdziwym uczuciu niezależnie od wieku czy etapu życia w którym się znajdują. Przyznam, że dobór kreacji do każdego z tych utworów stanowił dla nas wyzwanie. Dla młodzieży tego typu repertuar jest podniesieniem swoich możliwości i poprzeczki, jeśli chodzi o dojrzałość emocjonalną, czy sceniczną. Nie możemy się już doczekać spotkania z Państwem oraz reakcji na naszą koncertową propozycję. 

      2024-02-16 Anna Podeszwik o koncercie

Koncert rozpocznie się o godzinie 18.00, w sali widowiskowej Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu.

 

Autor W M

2024-02-16

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...