Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Kolno: Plany rozwoju szpitala na kolejne lata

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Nowy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy, utworzenie Centrum Geriatrycznego, rozwinięcie poradni specjalistycznych to główne plany rozwoju kolneńskiego szpitala na najbliższe lata. W ubiegłym tygodniu odbyło się ostatnie posiedzenie Rady Społecznej obecnej kadencji. Jej celem jest m.in. doradzanie dyrektorowi, ale także opiniowanie projektów.

Jak mówi Aneta Długozima, dyrektor lecznicy, był to czas wielu inwestycji, ale są też ambicje na kolejne, dzięki którym szpital mógłby się rozwijać:

W perspektywie najbliższych lat planujemy utworzyć Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. Planowane też jest utworzenie Centrum Geriatrycznego. W tej chwili jest plan tworzony na szczeblu województwa, do którego Szpital, wraz z Powiatem, zgłosił swoją gotowość. Rozwój szpitala będzie szedł w kierunku usług ambulatoryjnych, rozwinięcie poradni specjalistycznych, zwiększenie ilości porad.

      2024-06-24 Aneta Długozima o planach na przyszłość

W Radzie Społecznej zasiada siedem osób. To przedstawiciel Wojewody Podlaskiego i osoby wybrane przez Radę Powiatu Kolneńskiego. Jej przewodniczącym jest Starosta, Tadeusz Klama. Kadencja obecnej Rady Społecznej Szpitala Ogólnego w Kolnie potrwa do 26 czerwca.

źródło: powiat Kolno

Autor K. P.

2024-06-24

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...