Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łapy: Próba porwania dziecka

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Do trzech lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy chcieli uprowadzić dziecko. Do szokującego zdarzenia doszło w Łapach, gdy matka była na spacerze ze swoją 5-letnią córką.

W pewnym momencie podjechało auto, z którego wyszedł ojciec dziecka i wyszarpał je kobiecie, odjeżdżając w nieznanym kierunku. Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania dziewczynki w całym kraju. Dziecko zostało odnalezione przed granicą z Niemcami.

Sprawą natychmiast zajęli się funkcjonariusze służby kryminalnej, którzy rozpoczęli swoje ustalenia oraz policjanci pracujący i dbający o bezpieczeństwo na drogach, ponieważ to oni rozpoczęli kontrolę pojazdów, aby zatrzymać ten pojazd, którym odjechał mężczyzna ze swoją córką. Mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów z dolnośląskiej drogówki, kilometr od przejścia granicznego w Zgorzelcu –  mówi insp. Tomasz Krupa, rzecznik podlaskiej policji.

Ojciec dziecka jest narodowości francuskiej i nie ma pozbawionych praw rodzicielskich. 5-latka jest już bezpieczna, pod opieką najbliższych.

Autor W M

2024-06-19

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...