Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Gościniec Łomżyński w maseczkach

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Cztery tysiące osób będzie mogło przebywać w strefie zamkniętej na muszli koncertowej, na której już w ten weekend odbędzie się “Gościniec Łomżyński – Zasmakuj w Łomży”. Na terenie wydarzenia wszyscy uczestnicy będą musieli nosić maseczki.

Określenie liczby uczestników pozwoliło nam uzyskać pozwolenia na organizację imprezy – mówi Krzysztof Zemło, dyrektor Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych:

– W tym roku na terenie miasta robiliśmy kilka dużych imprez, ale miały te imprezy, mimo swojej nie raz dużej ilości publiczności, miały charakter piknikowy. Takie imprezy nie wymagają specyficznych pozwoleń. Natomiast “Gościniec Łomżyński” będzie imprezą masową. Otrzymaliśmy pozwolenie na zorganizowanie imprezy, na którą możemy wpuścić 4 tysiące ludzi. W tym, zgodnie z zaleceniami, 3 750 osób zaszczepionych i 250 osób niezaszczepionych. 

      2021-08-25 Krzysztof Zemło o obostrzeniach na gościńcu 1

Gwiazdami dwudniowej imprezy będzie m.in. Francesco Napoli, Zespół Łzy, Adam Kalinowski i Margaret.

Artyści czekali bardzo długo na spotkanie – dodaje Zemło:

– Musze państwu powiedzieć, że te gwizdy, które wystąpią to są gwiazdy zakontraktowane w większości rok temu. My współdziałamy w tej mierze z miastem. Francesco Napoli miał wystąpić na Dniach Łomży rok temu. Margaret na Gościńcu rok temu. To są kontrakty artystów. Jako ludzie kultury, ludzie sztuki chcemy też pozwolić artystom zarabiać, a  publiczności się z nimi spotkać. Budować taką wspólną naszą społeczność, bo takie spotkania są teraz na nieodzowne. 

      2021-08-25 Krzysztof Zemło o obostrzeniach na gościńcu 2

“Gościniec Łomżyński – Zasmakuj w Łomży” odbędzie się w dniach 27-28 sierpnia. Poniżej szczegółowa rozpiska artystów:

pg

 

Hits: 109

Autor P. G.

2021-08-25

Więcej informacji z tej kategorii