Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Koncert urodzinowy Hanki Bielickiej. Zgarnij wejściówkę

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Jak co roku Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych zaprasza na koncert z cyklu “Przyjaciele Pani Hani”. Tym razem w rocznicę urodzin Hanki Bielickiej z programem „Piosenki z klasą” wystąpi Olga Bończyk.

„Piosenki z Klasą” to energetyczny i niezwykle subtelnie ułożony koncert z piosenkami, które Olga Bończyk chciała zaśpiewać już od dziecka.

– Spełniam w ten sposób swoje marzenia z dzieciństwa, gdy ze skakanką w ręku, przed lustrem śpiewałam piosenki Ireny Santor, Marii Koterbskiej czy Reny Rolskiej. Wyobrażałam sobie wtedy, że jestem wielką artystką i śpiewam dla wielotysięcznej widowni i jak dorosnę, wrócę do tych piosenek i zaśpiewam je dla swojej publiczności. Marzenia się spełniają – podkreśla aktorka i wokalistka Olga Bończyk.

Koncert złożony jest z piosenek, które przez lata swojej kariery artystka śpiewała w recitalach tematycznych. Dziś, na prośbę publiczności, z wybranych i najbardziej lubianych piosenek złożyła swego rodzaju koncert życzeń. W trakcie koncertu można będzie usłyszeć piosenki filmowe takie jak: „Cabaret”, „New York” czy „Paroles, paroles”, a także niezapomniane przeboje polskiej piosenki jak: „Gdy mi ciebie zabraknie”, „Remdium”, „Jego portret”, czy „Kasztany”. Zajrzymy też do „Kabaretu Starszych Panów”, którego muzą była eteryczna Kalina Jędrusik. A dla tych, którzy cenią autorskie projekty Olgi Bończyk, artystka zaśpiewa kilka piosenek z ostatniej płyty – „Piąta Rano”.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek 8 listopada o godz.18:00 w Hali Kultury na Starym Rynku. Bezpłatne wejściówki na koncert można odbierać od środy (20.10) w Urzędzie Miejskim w Łomży, Stary Rynek 14, w pokoju nr 122. Liczba miejsc jest ograniczona.

Aktualizacja: 

Urząd Miejski poinformował, że wszystkie dostępne wejściówki zostały już rozdane.

UM Łomża/red. pg

Autor P. G.

2021-10-20

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 1 lutego

Słowo Życia: 1 lutego

ŚRODA CZWARTEGO TYGODNIA ZWYKŁEGO Mk 6, 1-6 Jezus przyszedł do swego rodzinnego miasta. A towarzyszyli Mu Jego...