Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Kończy się czas na głosowanie w Budżecie Obywatelskim

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Tylko do końca tego tygodnia mieszkańcy Łomży mogą głosować na projekty przyszłorocznego Budżetu Obywatelskiego Łomży. W sumie do zagospodarowania jest 2,5 miliona złotych.

Miasto ogłosiło ostateczną listę zadań, która składa się z 33 projektów na kwotę 5 milionów złotych. Wiceprezydent Łomży, Andrzej Garlicki, podkreśla, że coraz więcej zadań wykracza poza strefę remontów chodników i ulic:

– Mamy zadania, które mają wpłynąć na więcej zieleni, mają wpłynąć na estetykę miasta. Mają też na ich bezpieczeństwo, bo są takie projekty. No i jak gdyby na same życie społeczne w postaci jakiejś infrastruktury takiej powiedzmy do organizacji różnych festynów. Więc naprawdę ciekawe pomysły. Widać, że to spektrum jest bardzo szerokie i to mnie bardzo cieszy. Myślę, że mieszkańcy na pewno będą mieli z czego wybierać. 

Głosować można do 31 października bieżącego roku. Głosy można oddać w Urzędzie Miejskim w Łomży, Szkole Podstawowej nr 5, w Parku Wodnym oraz na stronie internetowej łomżyńskiego magistratu.

jt

Autor P. G.

2021-10-28

Więcej informacji z tej kategorii

Rozmowy o Kościele: Wspólnota

Rozmowy o Kościele: Wspólnota

W ostatniej audycji "Rozmowy o Kościele" gościliśmy Księdza Jacka Dąbrowskiego, który opowiedział o wspólnocie...

Słowo Życia: 2 grudnia

Słowo Życia: 2 grudnia

PIĄTEK PIERWSZEGO TYGODNIA ADWENTU   Mt 9, 27-31 Gdy Jezus przechodził, szli za Nim dwaj niewidomi, którzy głośno...