Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Konkurs dla młodzieży na najlepszy biznesplan

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

„Mój pomysł na biznes – Zabiznesuj w Łomży” – to nazwa konkursu organizowanego dla młodzieży. Moga w nim wziąć udział uczniowie szkół średnich oraz uczelni wyższych z Łomży i Piątnicy.

Konkurs organizowany jest w ramach tzw. funduszy norweskich. Miasto wpisało szereg działań miękkich mających na celu aktywizację lokalnego społeczeństwa, młodzieży, seniorów czy przedsiębiorców. Jednym z pomysłów adresowanych do młodych ludzi jest między innymi konkurs „Mój pomysł na biznes – Zabiznesuj w Łomży”. Uczestnicy mają ułożyć biznesplany, które później będą oceniane przez kapitułę. Prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski wyraża nadzieję, że konkurs będzie tylko impulsem do tego, aby później młodzież swoje pomysły realizowała.

      2022-12-01 Mariusz Chrzanowski

Wiceprezydent Łomży, Andrzej Garlicki spodziewa się, że tych ciekawych pomysłów będzie bardzo dużo. Jednocześnie podkreśla, że w mieście są doświadczeni przedsiębiorcy, którzy dobre pomysłu mogą wesprzeć finansowo.

      2022-12-01 Andrzej Garlicki

Nauczyciel przedmiotów ekonomicznych w łomżyńskim ekonomiku, Maciej Powichrowski mówi, że ten konkurs jest dobrym ćwiczeniem i testem umiejętności kształtowania biznesplanów.

      2022-12-01 Maciej Powichrowski

Najlepsi otrzymają nagrody pieniężne. Zwycięzca konkursu dostanie 5 tysięcy złotych.

2022-12-01

Więcej informacji z tej kategorii