Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Lato w Miejskiej Bibliotece – program

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Spotkania czytelnicze, gry w planszówki czy zajęcia integracyjne – to wydarzenia zaplanowane na wakacyjny czas przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Łomży.

Wakacje trwają w najlepsze, jeśli rodzice nie mają pomysłu jak urozmaicić wolny czas pociechom, to w naszych placówkach atrakcji nie zabraknie – zaprasza Elżbieta Ziółkowska z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży:

-W każdy poniedziałek lipca od godziny 11.00 do 13.00 Filia nr 6, która znajduje się na ulicy Małachowskiego zaprasza na ,,kolorowe lato z Biblioteką”. To zajęcia dla dzieci od 6 do 12 roku życia. W czwartki o godzinie 10.30 zapraszamy natomiast najmłodszych na ,,czytanie na śniadanie” w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży. 

      2024-07-01 Elżbieta Ziółkowska

Warto wakacje spędzić w kreatywny sposób, dodaje Elżbieta Ziółkowska:

-Wakacje z Biblioteką, to zupełnie inaczej spędzony czas, możemy się nauczyć czy dowiedzieć czegoś nowego, więc może jest to okazja, żeby zrobić ten pierwszy krok, aby zacząć czytać oraz zainteresować się tym, co przygotowujemy dla mieszkańców przez cały rok.

      2024-07-01 Elżbieta Ziółkowska o wakacjach w Bibliotece

Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny. Letnie spotkania będą się w Fili nr 6 na ulicy Małachowskiego oraz Oddziale dla dzieci na ulicy 3 Maja .

Autor W M

2024-07-01

Więcej informacji z tej kategorii

21 lipca: Jezus dobry pasterz

21 lipca: Jezus dobry pasterz

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA (ROK B)   Mk 6, 30 - 34 Apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu wszystko, co...