Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Lech Kołakowski kandyduje na prezydenta i zgłasza swój komitet

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Lech Kołakowski ogłosił, że kandyduje na prezydenta Łomży. Na konferencji prasowej poinformował również, że zgłosił już swój komitet wyborczy wyborców.

Były poseł Prawa i Sprawiedliwości mówił, że wiele środowisk zgłosiło się do niego, aby podjąć inicjatywę aktywizacji miasta i działać na rzecz jego rozwoju. Stwierdził, że najważniejszą sprawą dla Łomży jest gospodarka.

-Po pierwsze praca, miejsca pracy, stabilizacja. Chciałbym, żeby mieszkańcy Łomży tu mieli swoje centrum życiowe, mogli tu pracować, rozwijać się i odpoczywać. Musimy pamiętać o wszystkich grupach społecznych, o dzieciach, przedszkolach, żłobkach, o kształceniu, wsparciu szkolnictwa zawodowego, o zawodach, które będą rynkowe i potrzebne tu w Łomży – mówi kandydat na prezydenta Łomży, Lech Kołakowski.

      2024-02-05 Lech Kołakowski

Lech Kołakowski zaprosił wszystkie grupy społeczne do współpracy.

– Jesteśmy otwarci na wszystkich mieszkańców Łomży, na wszystkie środowiska gospodarcze, polityczne, które zechcą z nami współpracować tworząc komitet wyborczy.

      2024-02-05 Lech Kołakowski o współpracy

Przypomnijmy, że jest to już trzeci start Lecha Kołakowskiego w wyborach na prezydenta Łomży. W 2006 roku przegrał w II turze ze Jerzy Brzezińskim, a w 2010 z Mieczysławem Czerniawskim. Dodajmy, że swoje kandydatury oficjalnie potwierdzili obecny gospodarz miasta, Mariusz Chrzanowski i radny Dariusz Domasiewicz.

2024-02-05

Więcej informacji z tej kategorii