Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Łomżyńskie Anioły Biznesu znowu pofruną

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Po rocznej przerwie wracają “Łomżyński Anioły Biznesu”. To konkurs dedykowany przedsiębiorcom oraz ludziom związanym z biznesem. Tegoroczna edycja będzie różniła się względem lat ubiegłych.

O szczegółach wiceprezydent Łomży, Andrzej Garlicki:

– Kategorie, które do tej pory były co roku rozstrzygane w tym roku zmodyfikowaliśmy odrobinę, tak żeby pokazać, czy też wyróżnić firmy, które bardzo sprawnie, bardzo dynamicznie umiały się w tej sytuacji odnaleźć. Ale też firmy, które wykazały się wyjątkową wrażliwością na tę sytuację epidemiczną. Wyszły z taką dużą pomocą w kierunku społeczeństwa w tych trudnych dla nas wszystkich czasach. 

      2021-08-27 Andrzej Garlicki o aniołach biznesu

Nagrody będą przyznawane w sześciu kategoriach: firma roku, inwestor roku, firma z sercem, pracodawca jutra, kobieta sukcesu i ambasador ziemi łomżyńskiej – mówił starosta powiatu łomżyńskiego, Lech Szabłowski:

– Zgłoszenia można dokonać w sposób taki bezpośredni w Centrum Obsługi Inwestora czy Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w ratuszu miejskim. Również w Wydziale Społeczno-Gospodarczym w Starostwie Powiatowym w Łomży i w Powiatowym Urzędzie Pracy, jak również drogą elektroniczną, wchodząc na stronę Anioły Biznesu i wypełniając odpowiedni formularz. 

      2021-08-27 Lech Szabłowski o aniołach biznesu

Zgłoszenia można składać od 1 września. Uroczysta gala, na której zostaną wręczone nagrody, ma odbyć się pod koniec listopada. Konkurs organizowana jest przez miasto Łomża, Powiat Łomżyński oraz Powiatowy Urząd Pracy w Łomży.

jt

Hits: 49

Autor P. G.

2021-08-27

Więcej informacji z tej kategorii