Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Mamy kolejnych nauczycieli mianowanych

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram
Łomża zyskała dwóch nauczycieli mianowanych. Dokumenty potwierdzające osiągnięcie kolejnego stopnia awansu zawodowego wręczył prezydent miasta.

– Zawód nauczyciela jest niezwykle wymagający i odpowiedzialny. Życzę Paniom dużo wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy – mówił do odbierających akty nadania tytułu nauczyciela mianowanego Mileny Stachurskiej i Ewy Marchewki, prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, gratulując jednocześnie osiągniętego awansu.  

Milena Stachurska jest nauczycielem wychowania przedszkolnego, dla której kolejny tytuł to na dziś spełnienie marzeń, ale w planach ma osiąganie następnych stopni pedagogicznego wtajemniczenia.

– Podczas stażu cały czas się doskonaliłam, brałam udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach,  a zdobytą wiedzę i umiejętności wykorzystam w pracy z dziećmi, która jest moją pasją – mówi Milena Stachurska i podkreśla, że zawód nauczyciela dodaje skrzydeł, szczególnie gdy widać jej efekty w postaci rozwoju małych podopiecznych.

Ewa Marchewka pracuje w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży:

– Chciałam dopełnić swoje stanowisko i otworzyć sobie drogę do kolejnych stopni zawodowych. To dla mnie bardzo ważny moment – mówi, dodając, że dzięki awansowi spełni się jako nauczyciel, skorzysta placówka, w której pracuje, a przede wszystkim dzieci.

Nowo mianowane nauczycielki podkreślają, że w ich pracy liczy się indywidualne podejście do każdego ucznia. Obie kochają swój zawód i czepią z niego mnóstwo satysfakcji.

UM Łomża

Autor M. Sz.

2022-01-25

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 3 czerwca

Słowo Życia: 3 czerwca

SOBOTA ÓSMEGO TYGODNIA ZWYKŁEGO Mk 11,27-33 Jezus wraz z uczniami przyszli znowu do Jerozolimy. Kiedy chodził po...