Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Miejskie lodowisko w tym roku droższe. Co z cenami biletów?

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

O 20 tysięcy złotych więcej niż w ubiegłym roku kosztuje utrzymanie lodowiska w Łomży. Koszty po nowym roku mogą być jeszcze wyższe.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje nas, że w tym roku utrzymanie lodowiska kosztuje o 20 tysięcy złotych więcej niż w zeszłym roku. Należy się spodziewać, że po nowym jego funkcjonowanie będzie jeszcze droższe. To dlatego, że najwięcej kosztów generuje właśnie energia. – Jeszcze do końca roku ta energia jest w cenach jakie były wynegocjowane za ten rok – mówi dyrektor MOSiR Łomża, Andrzej Modzelewski i dodaje, że to jak długo będzie otwarte lodowisko zależy od tego jak te ceny za wzrosną.

      2022-11-29 Andrzej Modzelewski o cenach energii

Lodowisko ma być uruchamiane od początku grudnia. – Prognozy wskazują na to, że ten pierwszy okres grudnia będzie sprzyjał – dodaje dyrektor MOSiR.

      2022-11-29 Andrzej Modzelewski o otwarciu lodowiska

Na razie nie wiadomo czy od nowego roku ceny biletów zostaną podwyższone. Wszystko zależy od cen energii, które na razie ciężko jest oszacować ze względu na obecną sytuacje na rynku. Wcześniej koszty utrzymania lodowiska pokrywał dochód z biletów. Na te chwile, do jego funkcjonowania miasto musi dokładać około 20 tysięcy.

Autor B. Ś.

2022-11-29

Więcej informacji z tej kategorii