Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: MPK dowiezie mieszkańców na plażę

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram
W najbliższy weekend w Łomży nad Narwią ma zacząć działać kąpielisko z prawdziwego zdarzenia. Aby ułatwić mieszkańcom dojazd w okolice mostu Hubala uruchomiona zostanie wakacyjna linia Plaża.
Otwarcie kąpieliska miejskiego w Łomży planowane jest 19 czerwca o godz. 11:00. Za wstęp na teren plaży nie będą pobierane żadne opłaty. Wypoczywający nad Narwią będą mieli do dyspozycji boisko do siatkówki plażowej oraz miejsce na ognisko z zadaszoną wiatą, ławkami i stolikami.  Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się w rzece od poniedziałku do czwartku będzie czuwało trzech, a od piątku do niedzieli czterech ratowników.

Zgodnie z decyzją prezydenta Łomży od 19.06.2021 do 31.08.2021 zostanie uruchomiona Linia Wakacyjna Plaża. Trasa przejazdu jest analogiczna jak w latach ubiegłych. Plakaty informacyjne zamieszone zostaną na wszystkich przystankach znajdujących się na trasie przejazdu. Dodatkowo rozkład jazdy linii Plaża będzie dostępny dla wszystkich pasażerów w aplikacji mobilnej KiedyPrzyjedzie.pl.

UM Łomża/red. pg

Hits: 17

Autor P. G.

2021-06-10

Więcej informacji z tej kategorii