Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Narkotykowa impreza. Uczestnicy usłyszeli zarzuty

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Łomżyńscy policjanci zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków, ich udzielanie oraz narażenie na niebezpieczeństwo zagrażające życiu lub zdrowiu innej osoby. 29-latek, najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Zarzuty posiadania narkotyków usłyszało też dwoje 22-latków.

– Policjanci z łomżyńskiej “patrolówki”, zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na terenie miasta, gdzie miała przebywać kobieta pod wpływem narkotyków. W mieszkaniu mundurowi zastali młode osoby. Z jedną z nich nie dało się nawiązać kontaktu. Ze względu na jej stan, trafiła ona pod opiekę lekarzy – mówi st. asp. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

W trakcie interwencji, policjanci zauważyli ślady świadczące o tym, że w pokoju mogą znajdować się substancje psychoaktywne.

– Szybko okazało się, że znaleźli tam torebki strunowe zawierające susz roślinny, kolorowe tabletki i biały proszek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana, extasy, a także amfetamina. Kolejne, ujawnione zostały również podczas przeszukań, w których policjantów wspomagał pies służbowy. W sumie zabezpieczono ponad 100 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych – dodaje.

Zarzut posiadania narkotyków usłyszała 22-letnia kobieta oraz 22-letni mężczyzna, który odpowie za posiadanie ich w znacznej ilości. Natomiast 29-latek podejrzany dodatkowo o udzielanie narkotyków innym, a także narażenie na niebezpieczeństwo zagrażające życiu lub zdrowiu osoby, która zażyła podaną przez niego nieznaną substancję, został doprowadzony do sądu, gdzie zdecydowano o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy.

KMP w Łomży

[related limit=”5″]

Autor P. G.

2020-04-29

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 5 grudnia

Słowo Życia: 5 grudnia

PONIEDZIAŁEK DRUGIEGO TYGODNIA ADWENTU Łk 5, 17-26 Pewnego dnia, gdy Jezus nauczał, siedzieli przy tym faryzeusze i...

Słowo Życia: 4 grudnia

Słowo Życia: 4 grudnia

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU Mt 3, 1-12 W owym czasie pojawił się Jan Chrzciciel i głosił na Pustyni Judzkiej te słowa:...

Słowo Życia: 3 grudnia

Słowo Życia: 3 grudnia

SOBOTA PIERWSZEGO TYGODNIA ADWENTU Mt 9, 35-10,1.5.6-8 Jezus obchodził wszystkie miasta i wioski. Nauczał w...