Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Nie będzie kąpieliska miejskiego

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

W tym sezonie letnim nie będzie kąpieliska miejskiego w Łomży. To w związku z planowanym rozpoczęciem budowy bulwarów nadnarwiańskich w okresie wakacyjnym.

Miejskiego kąpieliska nie będzie, więc ratusz zastanawia się nad uruchomieniem przez 30 dni miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli.

– Ze względu na zmianę terminów rozstrzygnięcia przetargu, analizowana jest możliwość uruchomienia w sezonie letnim 30-dniowego miejsca okazjonalnie wykorzystywanego do kąpieli. Zgodnie z przepisami może być wykorzystywane w okresie letnim tylko i wyłącznie przez 30 dni – mówi Łukasz Czech z urzędu miejskiego.

      2024-05-14 Łukasz Czech

Możliwa jest sytuacja, w której nie uda się rozstrzygnąć przetargu i rozpocząć prac nad budową bulwarów, a kąpieliska i tak nie będzie.

– Wierzymy, że w połowie czerwca uda nam się otworzyć oferty, które wpłyną, wyłonić wykonawcę i że będziemy mogli już w sierpniu przystąpić do budowy bulwarów nadnarwiańskich. Gdyby tak się nie stało, to miejsce do korzystania z uciech wodnych w Narwi strzeżone przez ratowników, będzie tylko i wyłącznie przez 30 dni.

      2024-05-14 Łukasz Czech o kąpielisku

Miejsce okazjonalnie wykorzystywane do kąpieli miałoby funkcjonować od 13 lipca do 12 sierpnia.

Autor B. Ś.

2024-05-14

Więcej informacji z tej kategorii