Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Niedziela z Małą Syrenką

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

“Mała Syrenka” w reżyserii Anny Wolszczak cieszy się bardzo dużą popularnością i wzbudza pozytywne reakcje. Dlatego Teatr Lalki i Aktora w Łomży zaprasza na niedzielę z tym spektaklem.

– Dla wszystkich zabieganych i zapracowanych, czyli tych, którzy jeszcze nie zdążyli zobaczyć zeszłorocznej premiery, mamy znakomitą wiadomość – Mała Syrenka w weekend powraca na naszą teatralną scenę. Wszyscy, którzy jeszcze nie zdążyli go obejrzeć, będą mieli zatem okazję, której tym razem nie mogą przegapić! Jeśli widzieliście już spektakl, może zechcecie pokazać go swoim najbliższym? – mówi Łukasz Boratyński z Teatru Lalki i Aktora w Łomży.

Bilety na spektakle są dostępne online oraz za pośrednictwem Biura Organizacji Widowni.

Teatralna adaptacja baśni Hansa Christiana Andersena opowiada o młodej Syrence, dorastającej w królestwie pół ludzi i pół ryb, którego władcą jest jej ojciec. Tytułowa bohaterka wkracza w okres dojrzewania i buntu, pragnie doświadczyć tego, co nieznane, obce, niezwykłe dla jej podwodnego świata. W dniu swoich urodzin łamie podstawową zasadę i wypływa na zewnątrz. Zachwyca się słońcem, tańcem i spotyka Księcia. Okazuje się jednak, że ten świat nie jest perfekcyjny, a ludzie zapomnieli, jak żyć w zgodzie z naturą. Widowisko przeznaczone dla widzów powyżej piątego roku życia oraz ich rodziców. Mali widzowie powinni zrozumieć, że postępowanie wbrew opiekunom może przynieść negatywne i nieoczekiwane konsekwencje. Głównym przesłaniem spektaklu jest to, żeby do nowych zjawisk i rzeczy podchodzić z rozsądkiem.

TLiA w Łomży/red. pg

Hits: 58

Autor P. G.

2021-11-24

Więcej informacji z tej kategorii