Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Nowy radiowóz w policyjnej flocie

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Łomżyńska policja otrzymała nowy radiowóz. Toyota Land Cruiser trafiło do komendy dzięki wyróżnieniu dzielnicowego w ogólnopolskim konkursie ,,Policjant, który mi pomógł”.

Wczoraj (16.08.) łomżyńska policja otrzymała nowy radiowóz. Toyota Land Cruiser służyć będzie łomżyńskim policjantom z patrolówki, w tym między innymi “wodniakom”. Oznakowany radiowóz wyposażony jest w silnik o pojemności 2,8 litra i mocy 204 koni mechanicznych. Pojazd posiada automatyczną skrzynię biegów.

– Zakup nowego samochodu służbowego, w kwocie 212,900 tysięcy, został sfinansowany przez Komendę Główną Policji. Jest to wyróżnienie łomżyńskiej komendy, w związku z ogólnopolskim konkursem ,,Policjant, który mi pomógł”. Laureatem w tym konkursie został aspirant sztabowy Karol Kołodziejczyk – dzielnicowy z Łomży. Policjant znalazł się w gronie pięciu zwycięzców konkursu – przekazuje podkom. Justyna Janowska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. 

Nowy pojazd poprawi warunki pracy funkcjonariuszy pełniących służbę między innymi w okolicy akwenów. Policjanci wykorzystujący auto w służbie w sezonie wakacyjnym będą głównie dbać o bezpieczeństwo osób wypoczywających nad wodą.

KMP w Łomży/red. pg

Hits: 29

Autor P. G.

2021-08-17

Więcej informacji z tej kategorii

Łomża: rusza sezon grzewczy

Łomża: rusza sezon grzewczy

W Łomży rusza sezon grzewczy, a to znak, że jesień jest już za rogiem. Od dzisiaj mieszkańcy Łomżyńskiej Spółdzielni...

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

W niedzielne południe - 19 września 2021 r. w kościele pw. Matki Bożej Królowej Męczenników w Radulach odbyły się...