Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Ostatnia sesja Rady Miejskiej Łomży 2018-2024

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Po raz ostatni obradowali dziś łomżyńscy radni VIII kadencji. Dla części z nich było to pożegnanie z pracą w radzie, gdyż albo nie otrzymali wystarczającej liczby głosów w wyborach, albo w nich nie startowali.

Hanka Gałązka, która była radną przez 13 lat postanowiła nie startować w ostatnich wyborach samorządowych. Na koniec sesji podziękowała za dotychczasową współpracę oraz pogratulowała nowym radnym.

Liczę, że również mądrze będziecie podchodzić do zadań, które przed wami stoją. Liczę, że miasto dalej będzie piękniało, bo ja to obserwuje, a to jest zasługa wszystkich radnych i pana prezydenta. Wszyscy podziwiają to, co dobrego się dzieje. Życzę dobrej współpracy, wniosków konstruktywnych i sukcesów.

Po 18 latach z pracą w radzie pożegnał się Maciej Borysewicz, prezes MPWiK-u, który również nie startował w wyborach.

Myślę, że dobrze się stało, że pojawiło się trochę nowych radnych, bo już czas na osoby z nowymi pomysłami. To nie były łatwe lata. Dużo się przez te 18 lat wydarzyło. Jeżeli przez te 18 lat, a tak było na pewno, kogoś obraziłem albo się z kimś pokłóciłem, to z całego serca przepraszam – mówił Maciej Borysewicz.

W radzie nowej kadencji zabraknie również między innymi Artura Nadolnego, Andrzeja Korytkowskiego, Tadeusza Korytkowskiego i Zbigniewa Prosińskiego.

fot. facebook Mariusz Chrzanowski – prezydent Łomży

Autor B. Ś.

2024-04-17

Więcej informacji z tej kategorii