Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Poznamy społecznika i inicjatywę roku

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Prezydent Miasta Łomża i Łomżyńska Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłaszają konkurs “ŁOMŻYŃSKI SPOŁECZNIK ROKU” i “ŁOMŻYŃSKA INICJATYWA ROKU”. Mieszkańcy mogą zgłaszać swoich kandydatów do końca bieżącego miesiąca.

Kapituła konkursu już po raz nagrodzi najaktywniejszych społeczników działających na rzecz środowiska lokalnego oraz wyróżni najciekawsze inicjatywy. Kandydatów do nagrody można zgłaszać w trzech kategoriach – mówi prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski.

      2022-10-04 Mariusz Chrzanowski o konkursie na społecznika i inicjatywę roku

Zgłoszenia kandydatów/wydarzeń będą przyjmowane na podstawie: wypełnionej karty zgłoszeniowej oraz klauzuli informacyjnej wraz z podpisaną zgodą wnioskodawcy (jeśli jest osobą fizyczną) i kandydata do nagrody na przetwarzanie danych osobowych w celach organizacji konkursu, dostępnych w: Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Farna 1 lub na stronie www.lomza.pl w zakładce “Organizacje pozarządowe”.

Kartę zgłoszenia wraz z podpisaną klauzulą informacyjną należy dostarczyć do siedziby organizatorów:
•    drogą mailową na adres: ngo@um.lomza.pl (skan wypełnionego formularza wraz z klauzulą);
•    złożyć w Punkcie Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Łomży, ul. Stary Rynek 14;
•    wysłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Łomży, Stary Rynek 14, 18-400 Łomża.
Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Kultury, Sportu i Inicjatyw Społecznych Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Farna 1, tel. 86 2168068.

BŚ/UM Łomża

2022-10-04

Więcej informacji z tej kategorii