Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Prezydent wręczył sportowcom stypendia

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

32 sportowców zostało tegorocznymi stypendystami Prezydenta Miasta Łomży. Skromna uroczystość, podczas której wręczono wyróżnienia odbyła się w Hali Kultury.

Jestem z nich dumny – mówi prezydent Mariusz Chrzanowski:

      2022-01-28 Mariusz Chrzanowski o stypendystach sportowych

Jednymi ze stypendystów są motoparalotniarze i zawodnicy kadry narodowej – Adam Pupek i Piotr Kozikowski:

      2022-01-28 Adam Pupek i Piotr Kozikowski o stypedniach prezydenta

Poniżej lista wszystkich stypendystów:

  • Damian Zorczykowski – Stowarzyszenie Sportów Walki Fight Club Łomża (grappling)
  • Przemysław Żebrowski – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna)
  • Wiktor Walczak – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna)
  • Hubert Sierzputowski – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna)
  • Krystian Pawczyński – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna)
  • Kacper Poreda – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna)
  • Łukasz Korzeniecki – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna)
  • Łukasz Kordal – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna)
  • Mateusz Koc – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna
  • Sebastian Kadłubowski – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna)
  • Kamil Dobrowolski – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna)
  • Filip Cudakiewicz – Łomżyński Klub Sportowy 1926 (piłka nożna)
  • Adam Rogowski – Stowarzyszenie Łomżyńska Akademia Brydża Sportowego (brydż sportowy)
  • Jakub Wierzbowski – Stowarzyszenie Łomżyńska Akademia Brydża Sportowego (brydż sportowy)
  • Michał Korwek – Stowarzyszenie Łomżyńska Akademia Brydża Sportowego (brydż sportowy)
  • Martyna Szulc – Ludowy Klub Sportowy Narew Kurpiewski (lekkoatletyka)
  • Zofia Nagórska – Ludowy Klub Sportowy Narew Kurpiewski (lekkoatletyka)
  • Dominik Krajewski – Ludowy Klub Sportowy Narew Kurpiewski (lekkoatletyka)
  • Bartosz Jurak – Ludowy Łomżyński Klub Sportowy Prefbet Śniadowo Łomża (lekkoatletyka)
  • Martyna Krawczyńska – Ludowy Łomżyński Klub Sportowy Prefbet Śniadowo Łomża (lekkoatletyka)
  • Karolina Dzwonkowska – Ludowy Łomżyński Klub Sportowy Prefbet Śniadowo Łomża (lekkoatletyka)
  • Przemysław Łyskawy – Ludowy Łomżyński Klub Sportowy Prefbet Śniadowo Łomża (lekkoatletyka)
  • Rafał Pogorzelski – Ludowy Łomżyński Klub Sportowy Prefbet Śniadowo Łomża (lekkoatletyka)
  • Piotr Dąbrowski – Ludowy Łomżyński Klub Sportowy Prefbet Śniadowo Łomża (lekkoatletyka)
  • Piotr Kozikowski – Stowarzyszenie Flysport (motoparalotniarstwo)
  • Adam Pupek – Stowarzyszenie Flysport (motoparalotniarstwo)
  • Beata Trzonkowska – Ludowy Łomżyński Klub Sportowy Prefbet Śniadowo Łomża (lekkoatletyka)
  • Weronika Łuba-Arnista – Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego PWSIiP w Łomży (tenis stołowy)
  • Hubert Sulewski – Stowarzyszenie Sportów Walki Fight Club Łomża (MMA)
  • Zuzanna Magdalena Poteraj – Ludowy Klub Sportowy Narew Kurpiewski (lekkoatletyka)
  • Dominika Steczkowska – Stowarzyszenie Sportów Walki Fight Club Łomża (MMA)
  • Patryk Piotr Wieryszko – Spółdzielnia Socjalna “Black Horse” (MMA)

pg

Hits: 40

Autor P. G.

2022-01-28

Więcej informacji z tej kategorii