Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Przygotuj świąteczną kartkę dla seniora

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram
Zbliża się grudzień. W związku z tym Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży Oddział dla Dzieci zaprasza uczniów szkół podstawowych z Łomży i powiatu łomżyńskiego do udziału w konkursie plastycznym pt. „Świąteczna kartka dla seniora”.

Zadaniem każdego uczestnika jest wykonanie świątecznej kartki bożonarodzeniowej z życzeniami dla osoby starszej i podpisanej tylko własnym imieniem. Można zgłosić jedną pracę wykonaną samodzielnie i według własnego pomysłu. Do pracy należy dołączyć wypełnioną kartę zgłoszeniową, podpisana przez rodzica lub opiekuna prawnego.

Oceny kartek świątecznych dokona komisja biorąc pod uwagę: zgodność pracy z tematem konkursu, samodzielność i staranność wykonania, wykorzystanie różnych form i technik plastycznych, kreatywność. Nagrodzone kartki zostaną opublikowane na stronach internetowych biblioteki, zaś zgłoszone prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej zorganizowanej w Oddziale dla Dzieci, a następnie zostaną przekazane seniorom z Klubu Seniora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomży.

Prace należy składać do dnia 8 grudnia 2021 r. w Oddziale dla Dzieci MBP w Łomży, przy ulicy 3 Maja 6A. Podsumowanie konkursu nastąpi 17 grudnia 2021 r. o godz. 10.00 w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży. Szczegółowe informacje o konkursie dostępne pod nr tel. 86 216 54 08 oraz na stronach: www.bibliotekadladzieci.pl i www.mbp-lomza.pl.

MBP w Łomży

Hits: 11

Autor P. G.

2021-11-23

Więcej informacji z tej kategorii