Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Seniorzy bawią się na Senioradzie

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Na parkingu przy Parku Wodnym MOSIR w Łomży odbywa się kolejna edycja Seniorady, czyli święta łomżyńskich nestorów. – Trzeba podkreślać takie inicjatywy – mówił prezydent miasta Mariusz Chrzanowski:

– Ta inicjatywa powstała na początku mojej kadencji. Chciałem poprzez właśnie  dobrą współpracę z seniorami stworzyć takie wydarzenie, na którym seniorzy będą mogli się wspólnie bawić. Powołują Łomżyńską Radę Seniorów wypracowaliśmy sobie kilka takich koncepcji i zadań, które chcieliśmy zrealizować. I jednym z pierwszych zadań zrealizowanym wspólnie przez samorząd miasta, Łomżyńską Radę Seniorów była Seniorada, która jak widzimy cieszy się dużym zainteresowaniem. Tego naszym łomżyńskim seniorom potrzeba. 

      2021-09-15 Mariusz Chrzanowski o senioradzie 1

Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. W programie jest m.in. zabawa taneczna przy dyskotekowych rytmach, badania profilaktyczne czy konkursy z nagrodami:

– Trzeba dać im możliwość spotkania. Możliwość też integracji, podzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Po prostu spędzaniem wolnego czasu. I jest to naprawdę inicjatywa, którą będziemy dalej kontynuować i rozszerzać o kolejne projekty. 

      2021-09-15 Mariusz Chrzanowski o senioradzie 2

Zabawa potrwa jeszcze do godz. 18. Organizatorem wydarzenia jest prezydent miasta Mariusz Chrzanowski, Łomżyńska Rada Seniorów oraz Fundacja Sztuk i Dialogu.

Hits: 127

Autor P. G.

2021-09-15

Więcej informacji z tej kategorii

Łomża: rusza sezon grzewczy

Łomża: rusza sezon grzewczy

W Łomży rusza sezon grzewczy, a to znak, że jesień jest już za rogiem. Od dzisiaj mieszkańcy Łomżyńskiej Spółdzielni...

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

Wiara: Dożynki gminne w Radulach

W niedzielne południe - 19 września 2021 r. w kościele pw. Matki Bożej Królowej Męczenników w Radulach odbyły się...