Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Śniadanie na obcasach – kobiecy biznes to siła napędowa [FOTO]

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

To było śniadanie w wyjątkowo pięknym gronie. Z okazji zbliżającego się dnia kobiet łomżyński samorząd ukłonił się w stronę pań i to właśnie im zadedykował jedno z biznesowych spotkań w Parku Przemysłowym.

Zdaniem zastępcy Łomży, Andrzeja Garlickiego dzisiejsze (05.03) śniadanie biznesowe było dobrą okazją do integracji i wymiany doświadczeń:

– Gościmy panie, które prowadzą na co dzień swoje biznesy, zarządzają firmami, ale też są osobami, które są ważne w środowisku łomżyńskim w wymiarze różnych innych aktywności. Aktywności społecznej, kulturalnej, oświatowej. Jest to taka możliwość policzenia tych szabel, żeby panie siebie zobaczyły, poznały i też to środowisko zaczęło mocniej integrować. 

Uczestniczki spotkania twierdzą, że płeć piękna wcale nie musi być słaba. Rozmawiała z nimi reporterka Radia Nadzieja, Patrycja Matys:

[soundcloud id=’771086305′ height=’false’ color=’#0024ff’]

Gośćmi specjalnymi spotkania była projektantka mody Elwira Horosz, Małgorzata Demczuk-Gutowska – liderka ugrupowania Era Nowych Kobiet w Łomży i Wanda Wałkuska, która opowiedziała o działalności stowarzyszenia kobiet z problemem onkologicznym. Spotkanie uświetnił występ śpiewaków operowych oraz kwiaty od panów.

BB/red. i fot. pg

[nggallery id=3899]

[related limit=”5″]

Autor P. G.

2020-03-05

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 3 grudnia

Słowo Życia: 3 grudnia

SOBOTA PIERWSZEGO TYGODNIA ADWENTU Mt 9, 35-10,1.5.6-8 Jezus obchodził wszystkie miasta i wioski. Nauczał w...

Rozmowy o Kościele: Wspólnota

Rozmowy o Kościele: Wspólnota

W ostatniej audycji "Rozmowy o Kościele" gościliśmy Księdza Jacka Dąbrowskiego, który opowiedział o wspólnocie...