Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: SOUNDTRACK – Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

29 września ( w piątek) rozpocznie się Ogólnopolski Festiwal Piosenki Filmowej i Musicalowej – SOUNDTRACK.

To już XVI edycja tego wydarzenia, którego organizatorem jest Miejski Dom Kultury w Łomży. Skierowany jest on do solistów amatorów od 13 do 19 roku życia.

-Piosenki filmowe, musicalowe, często bardziej znane niż musicale i filmy. Muzyka łagodzi obyczaje, a piosenka jest dobra na wszystko. Młodzi ludzie dzięki temu mogą wyrazić siebie, stąd ten pomysł na musicalowe spotkanie, aby można było wyrazić siebie, skonfrontować  swoje umiejętności z rówieśnikami oraz spędzić czas bardzo aktywnie, artystycznie i muzycznie – mówi Instruktorka i dyrygentka Studia eMDeK, Magda Sinoff.

      2023-09-21 Magda Sinoff

Magda Sinoff dodaje, że to dobry moment, aby zauważyć młode talenty.

-Młodzi ludzie bardzo chętnie biorą udział w festiwalach również w naszym SOUNDTRACKU. Wystarczy spojrzeć na listę laureatów, są to dość znane nazwiska w Polsce i znakomici wokaliści.

      2023-09-21 Magda Sinoff o festiwalu

Od 29 września (piątek) do 1 października (niedziela) w Łomży w ramach festiwalu będą miały miejsce m.in. warsztaty wokalno– taneczno i teatralne, eliminacje konkursowe oraz koncert Galowy Laureatów z udziałem Gościa Specjalnego – Jakuba Wociala.
Wokaliści zainteresowani udziałem powinni przygotować do prezentacji dwa utwory (1 anglojęzyczny i 1 polski). Wykonane piosenki należy wysłać do 24 września na email soundrack@onet.pl.

Autor W M

2023-09-21

Więcej informacji z tej kategorii