Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Spotkanie dla rodziców w Centrum Katolickim

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

,,Jak budować dobre relacje ze swoim dzieckiem?”- to temat kolejnego spotkania, które odbędzie się najbliższą sobotę (18.05) w Centrum Katolickim im. Jana Pawła II w Łomży w ramach Kawiarenki Dialogowej dla Małżonków. Konferencję poprowadzi pedagog, Anna Leszczewska.

Rodzicielstwo, to nieustanne budowanie wspólnej więzi z dzieckiem, empatia, cierpliwość i zrozumienie jest bardzo bardzo ważne:

-To marzenie każdego rodzica, aby jego relacje z dzieckiem były jak najbliższe, aby dawała szczęście i satysfakcje. Umiejętności wychowawcze są niezwykle ważne chodzi o to, aby się ich nauczyć. Nikt nas bycia rodzicem nie uczy, przejmujemy wzorce od swoich rodziców, nie zawsze one wystarczają, aby budować bliskie relacje. Wzbogacanie się o wiedzę dodatkową, którą postaram się przekazać na tym spotkaniu, uważam za bardzo cenne. 

      2024-05-14 Anna Leszczewska

Rodzice mogą zabrać ze sobą swoje pociechy. Kawiarenka Dialogowa zapewni opiekę – mówi Anna Leszczewska.

-Podczas spotkań Kawiarenka Dialogowa dba o to, aby dzieci miały opiekę. Małżeństwa mogą spokojnie usiąść przy stolikach, wysłuchać wykładu, a potem podczas  rozmowy ze sobą nawzajem mogą rozwinąć poszczególne kwestie. 

      2024-05-14 Anna Leszczewska o opiece nad dziećmi

Na uczestników czeka również słodki poczęstunek. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00. W Dzień Matki (26.05) o godz. 19:00 w Kościele pw. Krzyża Św. w Łomży zostanie odprawiona Msza Św. w intencji Kawiarenki i uczestniczących w niej małżeństwach.

fot. Adam Babiel, FB Parafia pw. Krzyża Św. w Łomży 

 

Autor W M

2024-05-14

Więcej informacji z tej kategorii