Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Spotkanie podróżnicze z Jędrzejem Lutostańskim

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Pandemiczna podróż dookoła świata – pod takim hasłem we wtorek(20.09) w Hali Kultury na Starym Rynku w Łomży odbędzie się spotkanie podróżnicze z Jędrzejem Lutostańskim. Młody podróżnik opowie o swojej podróży dookoła świata.

Jędrzej Lutostański jest absolwentem II Liceum Ogólnokształcącego w Łomży i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Znany z artystycznych zainteresowań, choćby aktywności w Teatrzyku Żywego Słowa Logos oraz działalności w łomżyńskiej Młodzieżowej Radzie Miasta.

Od kilku lat ma kolejną pasję – podróże. Gdy wybuchła pandemia postanowił ruszyć w podróż dookoła świata. Przez prawie osiem miesięcy przejechał 18 krajów, całą Amerykę – od Patagońskiego Chile po Kanadyjskie Vancouver, od mroźnej Antarktyki przez stepy Boliwii, gorące Karaiby, docierając aż do Tajlandii. Tym samym spełnił największe marzenie swojego życia i jako 23-latek zakończył podróż mając na koncie wizytę w 44 krajach świata. Autostop pozwolił mu poznać od środka życie i kulturę tych wszystkich krajów i przekonać się, że obcy ludzie są tacy sami jak my.

Początek spotkania o 18.

Autor B. Ś.

2022-09-15

Więcej informacji z tej kategorii