Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Szczęśliwy finał poszukiwań właściciela kucyków

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Szczęśliwy finał mają poszukiwania właściciela dwóch kucyków w Łomży. Przypomnijmy, że łomżyńska Straż Miejska wczoraj po południu otrzymała zgłoszenie, że po ulicy Kazimierza Wielkiego biegają dwa kucyki.

Strażnicy udali się, na miejsce, potwierdzili ten fakt, pilnowali przemieszczania się kucyków do czasu, aż przyjechała firma, która zabezpieczyła kucyki. Zabrała je do specjalnie wyznaczonego miejsca w tym celu. No i puściliśmy informacje dotyczącą tego, że poszukujemy właściciela, oczywiście sami sprawdzaliśmy liczne pojawiające się sygnały – informuje komendant Straży Miejskiej w Łomży, Paweł Żebrowski.

      2021-05-21 Paweł Żebrowski o kucykach 1

Po kucyki zgłosił się obcokrajowiec mieszkający w mieście:

W momencie kiedy udokumentował, że rzeczywiście jest, właścicielem kucyki zostały mu przekazane, uiścił opłatę za zabezpieczenie tych kucyków i kucyki wróciły do domu. Zwierzęta uciekły z pastwiska, pastwisko nie było dobrze zabezpieczone, właściciel przyznał się, że rzeczywiście mógł nie dopatrzeć czegoś i kucyki opuściły pastwisko. No i poczuły wolność.

      2021-05-21 Paweł Żebrowski o kucykach 2

Strażnicy przyznają, że z kucykami nie mieli do czynienia, ale w ostatnim czasie trafiają się im interwencje związane m.in. z lisami, które wchodzą na teren gospodarstwa domowego.

jt

Hits: 73

Autor J. T.

2021-05-21

Więcej informacji z tej kategorii