Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: To będzie Gościniec pełen gwiazd

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Zbliża się kolejny Gościniec Łomżyński. W tym roku przypada 17. edycja wydarzenia, które odbędzie się w ostatni weekend sierpnia w Amfiteatrze przy ulicy Zjazd.

O szczegółach mówi dyrektor Miejskiego Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych Krzysztof Zemło:

– Każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno ci, którzy lubią muzykę taneczną pierwszego dnia, jak i co którzy lubią muzykę rockową drugiego dnia. To jest jedyna taka okazja pod koniec lata w mieście, żeby się wspólnie spotkać i pobawić. 

      2021-08-18 Krzysztof Zemło o Gościńcu Łomżyńskim 1

Na uczestników Gościńca czeka wiele atrakcji. Na deskach Amfiteatru wystąpią zespół Extazy, TOP Girls, Franscesco Napoli, Adam Kaliowski, Łzy i Margaret:

– Będzie poza imprezą masową ustawiony dmuchaniec dla dzieci. Będą punkty szczepień. Będzie stanowisko WOTu. Nie będzie takich stanowisk związanych z gastronomią, bo to jest niedozwolone teraz. Na koniec drugiego dnia będzie pokaz sztucznych ogni.

      2021-08-18 Krzysztof Zemło o Gościńcu Łomżyńskim 2

W Gościńcu Łomżyńskim może wziąć udział maksymalnie cztery tysiące osób, z czego ponad 3700 mają stanowić osoby w pełni zaszczepione. Na wejściu na teren imprezy trzeba będzie okazać dokument potwierdzający szczepienie.

kr

 

Hits: 73

Autor P. G.

2021-08-18

Więcej informacji z tej kategorii