Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Trwa tydzień kultury studenckiej

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

W Łomży trwa tydzień kultury studenckiej. Było już wspólne grillowanie, gra w planszówki, turniej w League of Legend, a dzisiaj odbędzie się turniej siatkówki między studentami, wykładowcami, a absolwentami. Punktem kulminacyjnym będą piątkowe koncerty.

Na muszli w piątek wystąpią między innymi B.R.O, zespół Masters, a gwiazdą wieczoru będzie Sarius. Przewodnicząca studentów Akademii Łomżyńskiej mówiła na naszej antenie, że wykonawcy zostali tak dobrani, aby każda grupa wiekowa znalazła coś dla siebie.

Znamy region, znamy mieszkańców Łomży i okolic. Jeżeli mamy się cieszyć się z tego, żę jesteśmy studentami, że jesteśmy młodzi i możemy się pobawić, to czemu by się nie cieszyć z szerszą publicznością, nie tylko ze studentami. Dlatego braliśmy pod uwagę różne grupy wiekowe, młodzież, które może zasilić nasze szeregi w przyszłym roku – mówi Julia Mastalerz.

      2024-05-22 Julia Mastalerz

Część uczelni w Polsce decyduje się na biletowane koncerty. Akademia Łomżyńska na ten moment takich planów nie ma.

Wątpię, żeby miało to się zmienić, dlatego że mamy różne źródła finansowania i niektóre zastrzegają, że powinna być to impreza, w której może uczestniczyć jak najwięcej osób (…) Nie wyobrażamy sobie, żeby tę imprezę biletować.

      2024-05-22 Julia Mastalerz o koncertach

Piątkowe juwenalia rozpoczną się o godzinie 20.

Autor B. Ś.

2024-05-22

Więcej informacji z tej kategorii

Łapy: Próba porwania dziecka

Łapy: Próba porwania dziecka

Do trzech lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy chcieli uprowadzić dziecko. Do szokującego zdarzenia doszło w...