Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: W szpitalu wciąż działa Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram
Tak wynika z opublikowanego przez Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży komunikatu. Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej została przeniesiona do pomieszczeń Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy. 

W związku z organizacją sieci szpitali jednoimiennych, zakaźnych na potrzeby leczenia osób zakażonych koronawirusem – ograniczeniu ulega praca poradni specjalistycznych w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży, który od 16 marca stał się właśnie taką placówką.

Jednak jak wynika z opublikowanych przez szpital informacji, wciąż działa Poradnia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej, która została przeniesiona do pomieszczeń Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy (parter budynku poradni specjalistycznych) – wejście od szczytu budynku. Telefon: 86-47-33-666.

Pacjenci oczekujący na wizytę pierwszorazową powinni zgłaszać się do najbliższych poradni specjalistycznych – wykaz znajduje się w naszym specjalnym raporcie nt. koronawirusa. Informacje na temat, gdzie można umówić nowy termin wizyty udzielają też pracownicy Delegatury Podlaskiego Oddziału Wojewódzkiego w Łomży przy al. Piłsudskiego 11a, pod nr tel. 86 216 8840, 86 218 88 45, w Białymstoku w siedzibie Podlaskiego Oddziału NFZ na ulicy Pałacowej 3, pod numerem tel. 85 745 95 00.

W przypadku pacjentów kontynuujących leczenie w poradniach specjalistycznych w Szpitalu Wojewódzkim w  Łomży możliwe są teleporady, w wyniku których pacjent powinien otrzymać e-receptę, e-zwolnienie lub poradę medyczną.

oprac. pg

[related limit=”5″]

Autor P. G.

2020-03-19

Więcej informacji z tej kategorii