Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Wkrótce poznamy nowego dyrektora szpitala? Jest data posiedzenia komisji konkursowej

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

W najbliższy czwartek (16.04) możemy poznać nowego dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży. Taką informację przekazała rzeczniczka marszałka województwa podlaskiego, Izabela Smaczna-Jórczykowska.

– W odpowiedzi na konkurs na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego w Łomży wpłynęło pięć ofert, ale jeszcze jutro będziemy potwierdzać gotowość kandydatów do stawienia się na przesłuchanie przez komisję konkursową.

To już drugi konkurs na to stanowisko. Pierwszy, ogłoszony w lutym, w którym startowała dr Joanna Chilińska oraz była posłanka Bernadeta Krynicka, zakończył się bez rozstrzygnięcia. Do drugiego konkursu chętni mogli zgłaszać się do 10 marca. Po ponad miesiącu nastąpi wreszcie zebranie komisji konkursowej, która przeanalizuje 5 ofert, które wpłynęły do Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku. Przypomnijmy, że do czasu przekształcenia placówki w jednoimienny szpital zakaźny pełniącą obowiązki dyrektora była dr Joanna Chilińska, a po przekształceniu to stanowisko zajął Jacek Roleder.

JT

Autor P. G.

2020-04-14

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 5 lutego

Słowo Życia: 5 lutego

V NIEDZIELA ZWYKŁA Mt 5, 13-16 Jezus powiedział do swoich uczniów: «Wy jesteście solą ziemi. Lecz jeśli sól utraci...

Słowo Życia: 4 lutego

Słowo Życia: 4 lutego

SOBOTA CZWARTEGO TYGODNIA ZWYKŁEGO   Mk 6, 30-34 Po swojej pracy apostołowie zebrali się u Jezusa i opowiedzieli Mu...