Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Wybory 2024. Znamy kandydatów do rady miejskiej

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna
  1. Poznaliśmy listy kandydatów do rady miasta z 4 komitetów wyborczych. Chodzi o kandydatów z KWW Przyjazna Łomża, Mariusza Chrzanowskiego, Lecha Kołakowskiego i Platformy Obywatelskiej. Jeszcze tylko Prawo i Sprawiedliwość nie przedstawiło swoich kandydatów.

KWW Koalicja Obywatelska:

Okręg 1

1. Karol Sztejno

2. Stanisław Oszkinis

3. Hanna Dąbrowska-Kłosowska

4. Zdzisław Kopańczyk

5. Bogumiła Pawelczyk

6. Emilia Pianka

7. Krzysztof Karwowski

Okręg 2

1. Janusz Cieciórski

2. Hubert Marek Norowski

3. Bogusława Cymek

4. Łukasz Uściłowski

5. Agnieszka Cholewińska

6. Beata Woźniak

7. Piotr Serdyński

Okręg 3

1. Marek Kisiel

2. Edyta Śledziewska

3. Jarosław Łebkowski

4. Sandra Stępkowska

5. Mariusz Kozikowski

6. Karolina Gardocka

7. Bożena Borysewicz

8. Robert Kossakowski

9. Adam Dębski

Okręg 4

1. Marek Szynkiewicz

2. Magdalena Wdziękońska

3. Ewa Kowalewska

4. Marcin Błogosławski

5. Hanna Wykowska

6. Tomasz Sokół

7. Agnieszka Blicharz

8. Artur Nadolny

KWW Mariusza Chrzanowskiego:

Okręg 1

1. Andrzej Grzymała

2. Marek Borawski

3. Karolina Jałbrzykowska-Szabłowska

4. Henryka Dąbrowska

5. Regina Kijewska

6. Małgorzata Bernatowicz

7. Krzysztof Cieśliński

Okręg 2

1. Ireneusz Waldemar Cieślik

2. Wojciech Klimaszewski

3. Małgorzata Brzezińska

4. Angelika Obrycka

5. Marcin Łebkowski

6. Marta Wojewoda

7. Jarosław Kaja

Okręg 3

1. Mariusz Chrzanowski

2. Marcin Dębek

3. Ewa Joanna Jaworowska

4. Zofia Klawinowska

5. Amadeusz Juliusz Szeligowski

6. Ewa Katarzyna Czetwertyńska

7. Marta Kopeć

8. Robert Wierciszewski

9. Marcin Grodzki

Okręg 4

1. Andrzej Wojtkowski

2. Leszek Andrzej Konopka

3. Izabela Nowakowska-Nerowska

4. Robert Grzymała

5. Maria Katarzyna Chojnowska

6. Marcin Dziekoński

7. Roksana Beata Zakrzewska

8. Piotr Pawłowski

KWW Przyjazna Łomża Dariusza Domasiewicza:

Okręg nr 1

1. Ewa Chludzińska

2. Tadeusz Kowalewski

3. Grażyna Ważna Zwierzyńska

4. Marcin Mieczkowski

5. Elżbieta Dziekońska

6. Cezary Wyrwas

7. Stanisław Kaczyński

Okręg nr 2

1. Dariusz Domasiewicz

2. Tomasz Wróblewski

3. Adam Baczewski

4. Krystyna Hoffman

5. Agnieszka Zangas

6. Hanna Zalewska Kuczyńska

7. Mariusz Obrycki

Okręg nr 3

1. Wojciech Michalak

2. Iwona Chmielewska – Matyjaszczyk

3. Ryszard Matuszewski

4. Stanisław Szostak

5. Alicja Truchel

6. Agnieszka Jankowska Chmielewska

7. Jan Przybylski

8. Małgorzata Chojnowska

9. Michał Bąkowski

Okręg nr 4

1. Wojciech Tyl

2. Rafał Pisiak

3. Milena Siok

4. Paweł Pęza

5. Beata Turowska

6. Joanna Klama

7. Wojciech Frąckiewicz

8. Andrzej Korytkowski

KWW Lecha Kołakowskiego:

Okręg 1

1. Robert Piorunek

2. Małgorzata Frąckiewicz

3. Izabela Strzelecka

4. Małgorzata Chojnowska

5. Kazimierz Bączek

Okręg 2

1. Marianna Jóskowiak

2. Jolanta Karwowska

3. Andrzej Krajewski

4. Joanna Gadomska

5. Kazimierz Siwik

Okręg 3

1. Lech Kołakowski

2. Ryszard Rutkowski

3. Katarzyna Roszkowska

4. Artur Sieradzki

5. Wojeciech Domian

6. Edyta Ciesielska

7. Lidia Gronostajska

Okręg 4

1. Kazimierz Święciński

2. Grzegorz Boroń

3. Anna Dołęga

4. Marian Ostrowski

5. Agnieszka Kuczewska

6. Marzena Makowska

Autor M. Sz.

2024-03-04

Więcej informacji z tej kategorii

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

12 kwietnia: Rozmnożenie chleba

PIĄTEK DRUGIEGO TYGODNIA OKRESU WIELKANOCNEGO   J 6, 1-15 Jezus udał się na drugi brzeg Jeziora Galilejskiego,...