Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Wypowiedz się w sprawie bulwarów nad Narwią

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Tylko do najbliższego poniedziałku, 15 listopada, mieszkańcy Łomży mogą zgłaszać swoje pomysły na zagospodarowanie bulwarów nad rzeką Narew. Ogłoszone konsultacje dotyczą tematu zagospodarowania oczka wodnego znajdującego się za stadionem miejskim przy ul. Zjazd, działki przylegającej do boiska treningowego oraz koncepcji wykonania nawierzchni ciągu pieszo-rowerowego na całej długości bulwarów.

Chodzi głównie o małą architekturę – wyjaśnia wiceprezydent Łomży, Andrzej Garlicki:

– Mała architektura to są dosłownie jakieś małe urządzenia, być może jakieś miejsca dla wędkarzy. Nie chciałbym tu ograniczać inwencji, bo te pomysły się i zmieniają, i jak gdyby te oczekiwania też ciągle powstają nowe. Myślę tutaj na przykład o jakiejś ścieżce edukacyjnej dla małych dzieci z jakimiś atrakcjami dla nich. To niech mieszkańcy się wypowiedzą. Są takie ciekawe przedsięwzięcia aktywizujące młodzież i dzieci, a przy okazji ich czegoś uczą. 

      2021-11-09 Andrzej Garlicki o konsultacjach dot. bulwarów

Propozycje można zgłaszać do 15 listopada na adres mailowy: bulwary@um.lomza.pl lub w formie papierowej poprzez wrzucenie do urny w holu Urzędu Miejskiego w Łomży.

jt

Hits: 19

Autor P. G.

2021-11-09

Więcej informacji z tej kategorii

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Grupa MLEKOVITA, lider branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, co roku rozwija swoją ofertę asortymentową w...