Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

W najbliższy czwartek (16.05) w Akademii Łomżyńskiej odbędzie się XX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki.

Przygotowaliśmy wiele interesujących zadań i wydarzeń, które pobudzą wyobraźnię nie tylko najmłodszych – zaprasza Jolanta Święszkowska z Akademii Łomżyńskiej.

-Nasi naukowcy i artyści przygotowali ponad 60 wydarzeń pokazujących, że nauka i sztuka nie posiadają granic. Na Jubileuszowy, XX Festiwal zapraszamy osoby we wszystkich przedziałach wiekowych, których łączy ciekawość otaczającego świata. Zapraszamy dorosłych, młodzież, dzieci, a z oferty festiwalowych wydarzeń można wybrać własną ścieżkę nawigowania po nauce dostosowaną do wieku i zainteresowań. 

      2024-05-09 Jolanta Święszkowska

W programie m.in. warsztaty z produkcji lodów, czy zajęcia z robotami:

-Najmłodszych zapraszamy na bajkową symulację rozprawy sądowej, kolorową lekcje anatomii, gry i zabawy, a starszych odbiorców na cykle interesujących prelekcji i warsztatów, praktycznych porad np. jak zadbać o kondycję, zdrowie, czy jak opanować egzaminacyjny stres, jak trenować cechy przywódcze. Dodatkowo oferujemy naszym gościom plenerowy pokaz bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a w przerwach między prelekcjami zapraszamy na pyszne lody wyprodukowane w naszej hali technologicznej. 

      2024-05-09 Jolanta Święszkowska o festiwalu

Festiwal Nauki rozpocznie się o godz. 9:00 debatą na temat Sztucznej Inteligencji.

Autor W M

2024-05-09

Więcej informacji z tej kategorii