Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Łomża: Zlikwidowano nielegalne automaty. Przy okazji znaleziono narkotyki

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Narkotyki w nielegalnym salonie gier hazardowych zlikwidowanym przez łomżyńską Krajową Administrację Skarbową. Mundurowi ustalili, że w mieście działa kolejny tego typu nielegalny salon z automatami.

O szczegółach starszy aspirant Maciej Czarnecki, oficer prasowy podlaskiej KAS:

– Po wejściu do wcześniej wytypowanego lokalu w którym funkcjonował system selekcji klientów mundurowi zabezpieczyli 6 automatów. Na miejscu kontrolujący zastali kobietę obsługującą salon oraz pięciu mężczyzn. Przy trzech z nich funkcjonariusze znaleźli łącznie ponad 50 g substancji odurzających, w tym amfetaminę. Maszyny oraz znalezione podczas przeszukania pomieszczeń klucze do automatów, zeszyt z zapiskami dot. wygranych oraz 670 zł w gotówce zostały zabezpieczone do wszczętego przez KAS postępowania.

      2021-11-23 Maciej Czarnecki o salonie z automatami i narkotykami

Sprawę ujawnionych narkotyków przejęli policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży. “Właścicielom” salonu grozi kara w postaci grzywny lub do trzech lat pozbawienia wolności. Dodatkowa może ich czekać kara pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych od każdego automatu.

jt

Hits: 27

Autor P. G.

2021-11-23

Więcej informacji z tej kategorii

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Mlekovita: Poznaj mleczne nowości

Grupa MLEKOVITA, lider branży mleczarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej, co roku rozwija swoją ofertę asortymentową w...