Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Mazowsze: Tragedia na S8. Spłonął samochód osobowy [VIDEO]

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram
Jedna osoba nie żyje, kolejna trafiła do szpitala po tym, jak na S8 w m. Ojcowizna doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Droga w kierunku Białegostoku jest zablokowana.
– Do szpitala został przewieziony kierowca toyoty, niestety życia kobiety, która podróżowała spalonym mitsubishi nie udało się uratować. Mimo udzielonej pomocy medycznej i reanimacji lekarz stwierdził zgon. Kobietę z płonącego i zadymionego samochodu wyciągnęli inni kierowcy. Kierowca pojazdu ciężarowego nie został ranny – informuje kom. Damian Wroczyński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.
Czynności na miejscu wykonywane są pod nadzorem prokuratora. Technik kryminalistyki wykonuje oględziny miejsca, pojazdów, sporządza szkice zdarzeniowe. Policjanci przesłuchują świadków.
Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy: samochody osobowe kierowane są na węźle komunikacyjnym Wyszków Północ ( w m. Turzyn) na drogę techniczną. Natomiast pojazdy ciężarowe na węźle komunikacyjnym Wyszków Południe na drogę krajową nr 62 w stronę Sokołowa Podlaskiego oraz na drogę techniczną na węźle komunikacyjnym Wyszków Północ. Pojazdy, które utknęły w korku będą sukcesywnie wycofywane.
Aktualizacja godz. 14:
Policjanci zakończyli czynności na miejscu tragicznego wypadku. Służby drogowe oczyściły drogę. Trasa S8 ponownie jest przejezdna bez utrudnień.
KPP Wyszków/red. pg

Autor P. G.

2022-08-01

Więcej informacji z tej kategorii

Słowo Życia: 5 grudnia

Słowo Życia: 5 grudnia

PONIEDZIAŁEK DRUGIEGO TYGODNIA ADWENTU Łk 5, 17-26 Pewnego dnia, gdy Jezus nauczał, siedzieli przy tym faryzeusze i...

Słowo Życia: 4 grudnia

Słowo Życia: 4 grudnia

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU Mt 3, 1-12 W owym czasie pojawił się Jan Chrzciciel i głosił na Pustyni Judzkiej te słowa:...

Słowo Życia: 3 grudnia

Słowo Życia: 3 grudnia

SOBOTA PIERWSZEGO TYGODNIA ADWENTU Mt 9, 35-10,1.5.6-8 Jezus obchodził wszystkie miasta i wioski. Nauczał w...