Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Nieoficjalnie: Poseł Lech Kołakowski wiceministrem rolnictwa

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Poseł Lech Kołakowski wiceministrem rolnictwa. Takie są nieoficjalne ustalenia reporterów Radia Nadzieja.

Parlamentarzysta partii Republikańskiej w ostatnim czasie nie potwierdzał, ale i nie zaprzeczał tym doniesieniom. Przypomnijmy, że poseł Kołakowski w lipcu bieżącego roku przy okazji powrotu do obozu Zjednoczonej Prawicy, był o to pytany przez naszego reportera, Jakuba Trochimowicza:

– Obowiązkiem posła jest praca w komisjach i w okręgu wyborczym. Wszelkie inne kwestie są dla posła mniej ważne. Ważne jest stanowienie dobrego prawa. Jakie będą podejmować decyzje właściwe osoby, tu mówię o premierze rządu, o prezesie Prawa i Sprawiedliwości, przyjdzie czas. Moim celem jest dobrze pracować na rzecz tworzenia dobrych aktów prawnych dla rolnictwa.

Ale nie zaprzecza pan? – pytał Jakub Trochimowicz:

– Panie redaktorze wszystko w życiu jest możliwe. Ja kiedyś nigdy nie spodziewałbym się, że będę posłem, natomiast podstawowym obowiązkiem jest praca dla wyborców. 

Objęcia teki wiceministra przez posła Lecha Kołakowskiego może zostać ogłoszone już w przyszłym tygodniu. Aktualnie poseł partii Adama Bielana jest zatrudniony jako doradca zarządu w Banku Gospodarstwa Krajowego.

jt

Hits: 135

Autor P. G.

2021-10-29

Więcej informacji z tej kategorii