Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Pierwszy Runmageddon odbędzie się w maju

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

W ramach Dni Ostrołęki 2020 odbędzie się Runmageddon. Plaża miejska zamieni się w ekstremalny tor biegów terenowych. Zapisy już ruszyły.

Wczoraj (5.03.) prezydent Łukasz Kulik podpisał umowę z Piotrem Bałchanowskim, prezesem Runmageddonu. Celem współpracy jest organizacji pierwszego w Ostrołęce ekstremalnego biegu z przeszkodami “Runmageddon”

Biegi odbędą się w dwóch kategoriach. Pierwsza przeznaczona jest dla dzieci i odbędzie się na dystansie około tysiąca metrów. Po drodze na młodych uczestników czekać będzie około 10 przeszkód. Drugą kategorią jest bieg przeznaczony dla dorosłych, którzy będą mieli do pokonania pięć kilometrów i ponad 20 przeszkód. 

– Naprawdę zaskoczymy uczestników wieloma przeszkodami. Będą przeszkody błotne i konstrukcyjne, gdzie będzie można wspiąć się wysoko. Pojawi się również ogień, więc dla biegaczy nie zabraknie ciekawych atrakcjimówił podczas konferencji Piotr Bałchanowski, prezes Runmageddonu. 

Udział w biegu zadeklarował prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

– Tak biegnę. Zgodnie z tym, co obiecałem w mojej małżonce. Wezmę udział w biegu, więc zaczynamy proces treningu – wyjaśniał. 

Bieg odbędzie się 23 maja. Na “Runmageddon” zapisać się można poprzez stronę internetową wydarzenia oraz w dniu zawodów w wyznaczonym miejscu. Koszt udziału w tym wyzwaniu to około 100 złotych.

SK

[related limit=”5″]

Hits: 0

Autor adam

2020-03-06

Więcej informacji z tej kategorii