Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Policja na tropie młodocianych kierowców

Ramówka
Facebook
Twitter
Instagram

Za mocno przyciemnone szyby, nieprawidłowe oświetlenie i za głośne układy wydechowe – ostrołęcka policja na tropie młodocianych kierowców, którzy swoimi autami gromadzą się i przeszkadzają mieszkańcom. Takie zgłoszenie policjanci otrzymali od mieszkańców z ulicy Fieldorfa Nila oraz Bohaterów Warszawy w Ostrołęce.

– Funkcjonariusze monitorują te miejsca i tylko przy jednej kontroli sprawdzili aż 33 pojazdy i ujawnili 32 wykroczenia – podkreśla podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. – Zdecydowania większość kierowców zdawała sobie sprawę z tego, ze zrobione w ich auta modyfikację nie są zgodne z obowiązującymi przepisami. Może o tym świadczyć chociażby fakt, że pomimo niesprzyjającej aury w trakcie zatrzymywania do policyjnej kontroli opuszczali oni przyciemnione niezgodnie z przepisami szyby, aby uniknąć konsekwencji z tym związanych.

      2021-04-05 Tomasz Żerański o młodocianych kierowcach

Ze względu na częste sygnały ostrołęczan z tych samych rejonów miasta, policja zapowiada, że skieruje tam większą ilość patroli.

mś/mb

Hits: 27

Autor P. G.

2021-05-05

Więcej informacji z tej kategorii

Mazowsze: Teleopieka dla seniorów

Mazowsze: Teleopieka dla seniorów

Cztery uratowane życia, 654 starsze osoby otoczone zdalną opieką – to obecny bilans pilotażowego programu teleopieki w...