Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Policja zachęca ,,Zostań jednym z nas”

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Czas egzaminów maturalnych, to moment, gdy wielu młodych ludzi zastanawia się nad wyborem ścieżki zawodowej.

Ostrołęccy policjanci zapraszają w swoje szeregi. Każdy dzień jest pełen wyzwań, a kolejne lata służby pozwolą rozwijać się i poznawać pracę w różnych dziedzinach – zachęca komisarz Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

-U nas na pewno nie będziesz się nudził, a kolejne lata służby pozwolą Ci rozwijać się i poznawać pracę w różnych pionach. Różnorodność pracy w wielu wydziałach, np. prewencji, ruchu drogowego, kryminalny, technika kryminalistyczna i szereg innych, daje możliwość rozwijania swoich własnych predyspozycji i sprawdzenia się w różnych zadaniach.

      2024-05-09 Tomasz Żerański

Jeśli jesteś człowiekiem odważnym, lubisz pomagać innym, a jednocześnie szukasz stałej pracy, warto pomyśleć o służbie w Policji- mówi komisarz Tomasz Żerański z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

-Jeśli kończysz edukację w szkole średniej, jesteś odważny, uczciwy i zastanawiasz się jaką drogę zawodową wybrać, wstąp do policji. Tutaj znajdziesz stabilną, ciekawą pracę  z atrakcyjnym wynagrodzeniem i możliwością samorozwoju, a świadomość, że pomagasz drugiemu człowiekowi na pewno przyniesie Ci wiele satysfakcji. 

      2024-05-09 Tomasz Żerański o służbie w policji

Najbliższy nabór do służby w Policji na terenie garnizonu mazowieckiego odbędzie się 8 lipca.

fot. KMP Ostrołęka 

Autor W M

2024-05-09

Więcej informacji z tej kategorii