Łomża 103,6 fm | Ostrołęka 93,9 fm | Grajewo 93,8 fm

Ostrołęka: Rodzinny Wieczór Kolędowy

Ramówka
Facebook
Twitter
Darowizna

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce zaprasza na Rodzinny Wieczór Kolędowy. Będzie można usłyszeć najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.

Rodzinny, świąteczny czas umili zespół Lux Dei. Zrobimy wszystko, aby uczestnicy poczuli się wyjątkowo mówi Agnieszka Jakubiak, założycielka zespołu:

My jako zespół przygotowywaliśmy się już około miesiąca. Śpiewamy a capella na cztery głosy, więc to jest dosyć trudny śpiew, dlatego nasze przygotowania trwały dłużej. Samo zapraszanie uczestników tego wieczoru rozpoczęliśmy przed Bożym Narodzeniem, tuż przed Wigilią. Zaprosiliśmy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w takim wspólnym śpiewaniu do zgłaszania się do dzisiaj, do 4 stycznia.

      2024-01-04 Agnieszka Jakubiak o przygotowaniach

Okres Narodzenia Pańskiego to doskonała okazja do wspólnego śpiewania:

-Chcemy ten okres jeszcze wykorzystać do 2 lutego, aby śpiew nas ubogacał, żeby nas radował i żeby wspólnie udało nam się przeżywać i doświadczać obecności innych ludzi, bo to chyba jest najpiękniejsze we wspólnym śpiewaniu.

      2024-01-04 Agnieszka Jakubiak o okresie Bożego Narodzenia

Rodzinny Wieczór Kolędowy rozpocznie się 5 stycznia w sali kinowej o godzinie 18.00. Osoby, które chcą wystąpić na scenie mogą zgłaszać się jeszcze dzisiaj wysyłając wiadomość na adres e-mail spiewyrodzinne@wp.pl.

Autor M. D.

2024-01-04

Więcej informacji z tej kategorii

Łapy: Próba porwania dziecka

Łapy: Próba porwania dziecka

Do trzech lat więzienia grozi dwóm mężczyznom, którzy chcieli uprowadzić dziecko. Do szokującego zdarzenia doszło w...